Dodatky

26. ledna 2012 v 19:32 | Miniee |  The sims 3
1.Cestovní horečka:Dodetek CeHo je prvním dodatkem The sims 3.S vašimi simíky můžete jed do Číny a naučit se bojové umění,ve Francii vyrábet víno a v Egyptě navštívit pyramidy a jít na vykopávky a vidět mumie atd.
2.Povolání snů:Tento dodatek se vztahuje spíše k povoláni jako je stylista,vynálezce,sochař,návrhář interiéru,hasič,učitelka,lovec duchů,detektiv,doktor.Může tam najít plno oběktů např.Pračka atd.
3.Po setmění:Přestehujte se do města Bridgeport a jděte na párty,ale pozor !!Může vás kousnout upír a i vy se jím stanete !Staňte se celebritou a zbírejte hvězdy slávy,nastěhujte se do panelového domu .
4.Hrátky osudu:V tomto dodatku je mnoho možností hlavně co se týče dětí a dospívání,váš pubertální syn/dcera může házet sousedům na dům vajíčka,hrát polštářovou bitvu atd.S dítětem v kočárku si můžete zajít na pískoviště,můžete mít scela ůžasnou svadbu,ale před tím uspořádáte rozlučku se svobodou a nakonec můžete dítě poslat na internát a plno dalších věcí.
5.Domácí mazlíčci:Všichni na to čekaly i vaši simíci,pořiďte vašim simíkům koně,psa,kočku,nebo potkejte v přírodě srnu,mívala a scela nově i jednorožce.Staňte se žokejem,milovníkem koček,nebo vůdce psí smečky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co děláš nejraději v The sims 3???

Vytváření simíků 69% (60)
Vytváření světů 4.6% (4)
Vytváření domů 10.3% (9)
Hraní si s životy simíků 16.1% (14)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama